Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2009-09-07, 19:18   #54 (permalink)
Mighti
Szenior tag
 
Mighti logója
 
Csatlakozott: 09-03-07
Összes hozzászólás: 221
Hírnév szint: 3
Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

"Egy dolgot viszont tudni kell az idosikokrol. Minel magasabb idobeosztason kereskedsz annal megbizhatobbak a szignaljaid es minel kevesbe vagy tapasztalt annal magasabb idosikon kell kereskedned. En lejjebb akkor fogok menni ha a szlam eleri azt a szintet amikor azt mondom, ok, mostmar nem eri meg bejarni dolgozni..."

Ezt de jó, hogy szóba hoztad. Nekem kb. 1 év keltet, hogy 5 majd 15 percesről eljussak az 1 órás grafikonra. (Ez deviza. Bux-on szerintem még az órás is profi fokozat)
És talán ezért szerintem sok kezdőnek törik derékba a pályafutása. Mert kicsi a számla, logikus, hogy a kisebb időtávot válassza. Hiszen kisebbek a stopok. Van „akció” vagyis esemény. Mert kezdő ként még türelmetlen is az ember. De a jelek megbízhatóbbak a nagyobb időtávon. EZ EGY FONTOS GYAKORLATI TÉNY!!!
Én mondjuk előbb hagytam abba a munkába járást, mint hogy ezt tudtam volna...
Mighti nem elérhető   Válaszol idézettel